Vegas Suç Şehri

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut34,2 MB
  • Sürüm4.0 ve üzeri
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRD.full
Vegas Suç Şehri oyununda şehrin altını üstüne getirmeye hazır olun.

Vegasa hoş geldiniz. Vegas Suç Şehri mobil oyununda muhteşem zaman geçireceksiniz. Heyecan verici araba hırsızı simülatörü, zengin 3D grafikler ve özel efektler eşliğinde Vegas sokaklarında dolaşmaya hazır olun. Çünkü aksiyonun adı bu oyun ile değiştir. 

Vegas Suç Şehri mobil oyununu Android  cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız anda göreceksiniz ki heyecanlı bir oyun olacak. Sizlere verilen görevler doğrulusunda şehrin altını üstüne getirecek ve polislere yakalanmadan ilerleyeceksiniz. Oyuna gangster olarak dahil olacaksınız. Vegas'taki en önemli gangsterler olmak için uçakları, helikopterleri, askeri tankları kullanabilirsiniz. Özgürce dilediğiniz aracı seçebilirsiniz. 

Bu bir özgürlük oyunu, oyunda her şeyi yapabilirsin. Gerçek hayatta yapamayacağınız her şeyi yapabileceğiniz zor ve heyecan verici bir şey. Tüm silahları kilitle ve haritadaki gizli sırları bulun. En iyi ekipmana sahip olarak gücünüzü ikiye katlayın. Heyecanlı araba hırsızı olmak için Vegas Suç Şehri mobil oyununda düzinelerce farklı göreviniz olacak. Sizlere özel silahları toplayın, kıyafetleri giyin ve sokağa çıkmak için hazırlanın. 

Vegas Suç Şehri indir